Eksperci od Wentylacji i Klimatyzacji z 10-letnim doświadczeniem

Pn-Sob: 07:00 - 17:00

24h Pogotowie Techniczne

Uzyskaj Gwarancje

Zarejestruj Urządzenie

Zadzwoń 530 860 003

Akacjowa 4, 62-800 Kalisz

Nasza Historia

Poznaj Ekspertów GMK Tech

Jesteśmy dumni z tego, że jesteś w jednym miejscu, które potrafi zaspokoić wszystkie potrzeby naszych klientów. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług serwisowych i projektowych zgodnie z harmonogramem i budżetem oraz wyjątkową obsługą klienta. Zdajemy sobie sprawę, że czas i koszty są kluczowe, dlatego staramy się wykraczać ponad oczekiwania naszych klientów.

  Gwarantujemy naszym klientom spokój, oferujemy cenne usługi oszczędzania pieniędzy i umowy serwisowe. W celu poznania dodatkowych szczegółów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Nasza firma oferuje pełne spektrum pracy na każdym poziomie. Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy pracowali w branży przez co najmniej 6 lat. Zdobyliśmy duże doświadczenie podczas rozwiązywania najbardziej złożonych zadań technicznych i organizacyjnych, co pozwala nam zapewnić najlepszą obsługę.

24-godzinna Pomoc Techniczna

Możemy zapewnić Państwu 24-godzinną pomoc techniczną, dostępną dla Państwa 365 dni w roku, aby spełnić wszystkie Wasze potrzeby związane z ogrzewaniem, wentylacją i klimatyzacją (COWiG)!

530 860 003

Godziny Pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 20:00

Sobota: 10:00 - 18:00

Niedziela: 10:00 - 16:00

5 Lat Doświadczenia

Mamy ponad 5 lat doświadczenia w branży ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (COWiG). Wierzymy w jakość obsługi klienta.

Historia Firmy

Firma powstał w 2017 r. GMK Tech jest rodzinną firmą posiadającą duże doświadczenie w instalowaniu systemów klimatyzacyjnych. W ciągu działania firma pomyślnie zrealizowała wiele złożonych projektów, co daje nam pewność co do profesjonalizmu naszych pracowników i jakości wykonywanej pracy.

Nasza Misja

Nasza firma oferuje pełne spektrum pracy na każdym poziomie instalacji. Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy pracowali w branży przez co najmniej 6 lat. Zdobyliśmy duże doświadczenie podczas rozwiązywania najbardziej złożonych zadań technicznych i organizacyjnych, co pozwala nam zapewnić najlepszą obsługę.