Eksperci od Wentylacji i Klimatyzacji z 10-letnim doświadczeniem

Pn-Sob: 07:00 - 17:00

24h Pogotowie Techniczne

Uzyskaj Gwarancje

Zarejestruj Urządzenie

Zadzwoń 530 860 003

Akacjowa 4, 62-800 Kalisz

Co mówią o Nas Klienci

Paweł Wimmer

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

Świetna obsługa, najlepsi ludzie. Przybyli, aby uaktualnić mój panel elektryczny i zrobił fantastyczną robotę, w czasie, który określili. Szacowanie cen było szybkie i dokładne i nie przekroczyło budżetu, który na to przeznaczyłem.

Sabina Kowalska

Kalisz, wielkopolskie

Nigdy nie miałam takiego przyjemnego doświadczenia z firmą grzewczą i klimatyzacyjną w Kaliszu. Technicy byli uprzejmi, profesjonalni i chętnie pracowali.

Piotr Banaszak

Konin, wielkopolskie

Od lat korzystamy z usług GMK Tech do inspekcji wentylacji i klimatyzacji. Szybko reagują na zgłoszenie, pojawiają się niezwłocznie i wykonują znakomite prace. Gorąco polecam GMK Tech!

Krzysztof Nowak

Poznań, wielkopolskie

Moja centralna klimatyzacja przeciekała. Obdzwoniłem kilka firm, ale w większości miejsc skontaktowałem się tylko z serwisowaniem budynków komercyjnych. Dostałem numer Mariusza, więc zadzwoniłem. Cieszę się, że tak zrobiłem! Wysłał swój zespół nad ranem, szybko naprawili moją klimatyzacje, byłem z tego powodu bardzo zadowolony.
Gorąco polecam GMK Tech na wszelkie problemy.

Dawid Czarnecki

Rychwał, wielkopolskie

Mariusz był bardzo elastyczny, zawsze oddzwaniał na moje telefony i odpowiadał szczegółowo na moje pytania. Wrócił kilka razy (bezpłatnie), aby spróbować naprawić nasz stary model, zużytą, nieszczelną jednostkę. W końcu potrzebna była nowa jednostka, gratis do rzucili pierwszą usługę dla nowej jednostki klimatyzacyjnej. W sumie gorąco polecam tę firmę.

Zofia Mazur

Turek, wielkopolskie

Kontakt do Mariusza dostałam od mojego przyjaciela. Oddzwonił do mnie z powrotem, gdy nie mogłam się połączyć i udzielił wyczerpującej odpowiedzi, dotyczącej mojej uszkodzonej przeciekającej klimatyzacji. Kiedy się pojawił, ocenił, że mogło niebawem dojść do uszkodzenia całego układu. Z mojego doświadczenia są zdecydowanie najbardziej profesjonalna i sprawną firmą w regionie. Dziękuję GMK Tech!