Eksperci od Wentylacji i Klimatyzacji z 10-letnim doświadczeniem

Pn-Sob: 07:00 - 17:00

24h Pogotowie Techniczne

Uzyskaj Gwarancje

Zarejestruj Urządzenie

Zadzwoń 530 860 003

Akacjowa 4, 62-800 Kalisz

Czy klimatyzacja to duży wydatek?

Oczyszczacze powietrza COWiG

Oczyszczalnie powietrza w całym domu staje się coraz bardziej popularnym elementem systemów ogrzewania i chłodzenia w wielu domach. Zastanawiasz się dlaczego? Sprawdź korzyści poniżej!

Mniej objawów alergii.

W przeciwieństwie do standardowych filtrów powietrza, oczyszczacze powietrza w całym domu może usnuć potencjalne alergeny o rozmiarach co najmniej 0,3 mikrona, usuwając 99,97 procent cząstek z odfiltrowanego powietrza.

Kompaktowy rozmiar.

Oczyszczacze powietrza w całym domu są dogodnie zainstalowane w systemie klimatyzacji powietrza, eliminując niechlujne urządzenia przenośne w różnych pomieszczeniach w całym domu.

Opłacalność.

Oczyszczacze powietrza w całym domu pozwolą oszczędzić na zakupie zarówno filtrów powietrza, jak i innych filtrów.

Mniej hałasu.

Ponieważ oczyszczacze powietrza w całym domu eliminują hałas związany z niektórymi przenośnymi jednostkami, są w stanie stworzyć bardziej komfortowe i zdrowsze środowisko w pomieszczeniach z niewielką powierzchnią.

Niskie koszty utrzymania.

Podczas gdy standardowe filtry muszą być wymieniane co najmniej co 90 dni, oczyszczacze powietrza w całym domu wytrzymują od 3 do 5 lat bez konieczności konserwacji.  Jednostki te mogą być włączone do istniejącego systemu.

Mając oczy i uszy otwarte na znaki ostrzegawcze zapobiegniesz sytuacji, w której system ulegnie awarii w środku nocy lub w godzinach pracy w najmniej oczekiwanym momencie. „- powiedział Mariusz Galewski, prezes GMK Tech.  obsługujący firmę w Kaliszu. „Prosta konserwacja w ciągu roku uniemożliwi ten problem i utrzyma dom lub firmę w komfortowych warunkach podczas zmiennej pogody.”

Skontaktuj się z Ekspertem GMK Tech w ramach bezpłatnej analizy korzyści płynących z filtracji powietrza w całym budynku.

Zadzwoń +48 530 86 00 03 dzisiaj.

Aby umówić konsultacje w domu.

hvac-units

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

24-godzinna Pomoc Techniczna

Możemy zapewnić Państwu
24-godzinną pomoc techniczną, dostępną dla Państwa 365 dni w roku, aby spełnić wszystkie Wasze potrzeby związane z ogrzewaniem, wentylacją i klimatyzacją (COWiG)!

530 860 003