Eksperci od Wentylacji i Klimatyzacji z 10-letnim doświadczeniem

Pn-Sob: 07:00 - 17:00

24h Pogotowie Techniczne

Uzyskaj Gwarancje

Zarejestruj Urządzenie

Zadzwoń 530 860 003

Akacjowa 4, 62-800 Kalisz

Czy Twoja klimatyzacja jest gotowa na Lato?

Jest gorąco i goręcej.

Według Narodowej Administracji Oceanicznej i Atmosfery, temperatury na sierpień do października będą wyższe niż normalne. Jak można zapobiec awarii klimatyzacji, gdy najbardziej tego potrzebujesz?

Regularna konserwacja, np. wymiana filtrów powietrza i czyszczenie przewodów pomagają utrzymać system COWiG skuteczny oszczędzając energię i obniżając rachunki za chłodzenie. Jednakże, skrajne ciepło, zatkane otwory wentylacyjne lub wadliwe okablowanie, mogą przeładować system co może powodować do awarii klimatyzacji w najgorszym możliwym czasie.

Kompleksowa konserwacja sezonowa

Jesteśmy gotowi obsługiwać wszystkie potrzeby COWiG, od konserwacji prewencyjnej i napraw awaryjnych, do nowych zaleceń i instalacji systemu.

Kompleksowa inspekcja i serwis konserwacji zapobiegawczej przez wykwalifikowanego technika z GMK Tech może pomóc Ci zaoszczędzić od kosztownej naprawy lub dwóch. Awaria w domu jest ostatnią rzeczą, jakiej potrzebujesz.

Pozwól aby jeden z naszych licencjonowanych profesjonalistów COWiG zapewnił, że klimatyzacja będzie sprawna do końca lata. Regularna konserwacja, np. wymiana filtrów powietrza i czyszczenie przewodów pomagają utrzymać system bez awaryjny skutecznie oszczędzając energię i obniżając rachunki za chłodzenie. Jednakże, skrajne ciepło, zatkane otwory wentylacyjne lub wadliwe okablowanie, mogą przeładować system i może powodować awarię AC w najgorszym możliwym czasie.

Nasz kompleksowy pakiet przeglądu obejmuje:

  • Kontrole ciśnienia i poziomu płynu chłodzącego
  • Kalibracje termostatu
  • Kontrole i dokręcanie instalacji elektrycznej, w tym okablowanie, styki, kondensatory i przekaźniki
  • Przegląd cewki parownika i spust kondensatu
  • Czyszczenie i kontrole skraplacza, odłącznika zewnętrznego, silnika i noży wentylatora
  • Smarowanie w razie potrzeby
  • Plus więcej kontroli bezpieczeństwa i bezawaryjności

 

Zadzwoń +48 530 86 00 03 dzisiaj

home-hero

Aby umówić się na spotkanie z lokalną marką GMK Tech! Jesteśmy gotowi obsługiwać wszystkie potrzeby COWiG, od konserwacji prewencyjnej i napraw awaryjnych, do nowych zaleceń i instalacji systemu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

24-godzinna Pomoc Techniczna

Możemy zapewnić Państwu
24-godzinną pomoc techniczną, dostępną dla Państwa 365 dni w roku, aby spełnić wszystkie Wasze potrzeby związane z ogrzewaniem, wentylacją i klimatyzacją (COWiG)!

530 860 003